W celu weryfikacji nadawcy prosimy o przepisanie poniższego kodu w puste miejsce i zaakceptowanie go przyciskiem Wyślij.

 

Close

ICEportal 3 CMS - pakiety

ICEportal 3 CMS to nasz autorski system zarządzania treścią. Długoletnie doświadczenie i zrozumienie różnych potrzeb klientów zaowocowało stworzeniem 8 wersji programu, które pasują do wszystkich typów serwisów internetowych, zarówno prostych, jak i bardzo wyspecjalizowanych. Przekonaj się, który z naszych produktów najlepiej pasuje do Twoich potrzeb.

Różne potrzeby klientów - odmienne wersje ICEportal 3 CMS

 

ICEportal3 CMS BasicICEportal 3 CMS Basic - wersja podstawowa

 

Portal stworzony za pomocą tego CMSa jest idealny dla właścicieli mikro- i małych firm usługowych. W pakiecie, oprócz opcji publikacji tekstów, otrzymujesz możliwość stworzenia galerii i działu aktualności. Dodatkowo dostępne są również: wyszukiwarka, mapa dojazdu do firmy zsynchronizowana z Google Maps, statystyki, formularz kontaktowy i kanał RSS.

 

Dzięki tej wersji programu ICEportal 3 CMS stworzysz atrakcyjną i zawsze aktualną stronę internetową, która przyciągnie wielu użytkowników. Możliwość modyfikacji zdjęć, analizowanie statystyk i bezpośredni kontakt z użytkownikami pozwolą Ci maksymalnie dostosować wygląd swojej strony do preferencji odbiorców, a dzięki temu zatrzymać ich na dłużej. Atrakcyjna oferta i częste aktualizacje sprawią, że Twoi odbiorcy poczują się ważni i doceniani, a przez to zamienią się w lojalnych klientów. To bezpośrednio przełoży się na większe zyski osiągane przez Twoją firmę.

 

Kolejną zaletą posiadania takiej strony jest stosunkowo niski koszt wdrożenia. Pojawienie się w wyszukiwarce i przykucie uwagi odbiorców sprawią, że znacznie zwiększy się grono Twoich klientów. Dlatego właśnie inwestycja ta bardzo się opłaca.

 

Zobacz przykłady naszych realizacji opartych na ICEportal 3 CMS Basic. Chcesz cieszyć się rosnącym zyskiem i niesłabnącą popularnością swojej firmy? Złóż zapytanie ofertowe i dołącz do naszych klientów.

 

Przykłady realizacji: Liderzy selektywnej zbiórki; Edyta Piasecka

 

 

ICEportal3 CMS ShopICEportal 3 CMS Shop - sklep internetowy

 

Jest to system, który umożliwia stworzenie zaawansowanego i użytecznego sklepu internetowego. Jest to możliwe dzięki takim modułom, jak: katalog produktów, rejestracja i logowanie użytkowników, możliwość dokonania zakupów, podgląd koszyka, RSS ostatnio dodanych produktów, newsletter oraz formularz zapytania o produkt.

 

Zakupy internetowe cieszą się coraz większą popularnością. W 2010 roku rynek sprzedaży internetowej był wart około 4 miliardy euro, co daje 300% wzrost w porównaniu z rokiem poprzednim. A liczba użytkowników kupujących w sklepach internetowych ciągle rośnie. Ta sytuacja sprawia, że bardzo opłacalne staje się założenie takiego sklepu i czerpanie zysów z tak dynamicznie rozwijającego się rynku.

 

Dzięki pakietowi ICEportal 3 CMS Shop stworzysz unikatowy i funkcjonalny sklep internetowy. Niezawodna technologia i funkcjonalna grafika sprawią, że użytkownicy polubią Twój serwis i często będą do niego wracać.

 

Dynamicznie rozwijający się rynek e-commers oraz nowoczesny i wszechstronny sklep internetowy stworzony dzięki systemowi ICEportal 3 CMS Shop sprawią, że Twój biznes rozkwitnie i będziesz czerpał z niego ogromne zyski.

 

Chcesz być właścicielem lubianego i popularnego sklepu internetowego? Zamów u nas serwis oparty o ICEportal 3 CMS Shop i ciesz się z prężnie działającego biznesu. Zobacz, jak radzą sobie sklepy dotychczas zrobione na tym systemie.

 

Przykłady realizacji: Sklep BioOaza; Profit Poland

 

 

ICEportal3 CMS Real EstateICEportal 3 CMS Real Estate - portal nieruchomości

 

Jest to system stworzony do zarządzania portalem agencji nieruchomości, który pozwala wykreować wyspecjalizowany i przejrzysty serwis z pozycjami ofert developerskich. Oprócz podstawowych modułów w tym pakiecie zainstalowane są: katalog produktów, automatycznie generowany RSS z ostatnio dodanymi pozycjami, możliwość rejestracji i logowania użytkowników oraz newsletter.

 

Niedawno system został zaktualizowany o moduł zsynchronizowany z najpopularniejszymi na rynku programami do zarządzania ogłoszeniami nieruchomości. Dzięki temu stał się jedynym systemem na rynku posiadającym takie udogodnienie. Pozwoli Ci ono zaoszczędzić bardzo dużo czasu. Już nie będziesz musiał osobno wpisywać każdej oferty do systemu LocumNet lub Agencja 3000 i na swoją stronę internetową. Teraz wystarczy jak uzupełnisz dane raz i za pomocą kilku kliknięć opublikujesz je na swojej witrynie i wybranych portalach z ogłoszeniami.

 

Zaoszczędzony czas będziesz mógł przeznaczyć na rozwój firmy lub po prostu dla siebie.

 

Dodatkowo wybierając ICEportal 3 CMS  Real Estate masz możliwość samodzielnie wybrać kategorie opisu nieruchomości i ich sposób wyświetlania na swojej stronie internetowej.

 

Dzięki temu jednemu systemowi zaoszczędzisz wiele czasu i stworzysz produkt maksymalnie dostosowany do Twoich potrzeb i oczekiwań klienta. Nie czekaj dłużej. Złóż zapytanie ofertowe i dowiedz się, jak ICEportal 3 CMS Real Estate może pomóc Tobie.

 

Przykłady realizacji: Select Accommodation Services LTD; Aphouse Nieruchomości

 

 

ICEportal3 CMS SeminarICEportal 3 CMS Seminar - portal szkoleń

 

To idealny produkt dla osób mających swoje szkoły lub centra szkoleniowe. Do funkcji ICEportal 3 CMS Basic dodane zostały: katalogi wykładowców, miejsc i szkoleń wraz z zaawansowanymi wyszukiwarkami, newsletter oraz wyświetlanie polecanych kursów.

 

Coraz więcej osób chce podnosić swoje kwalifikacje i konkurencyjność na rynku pracy. Dlatego tak bardzo popularne stały się szkolenia dodatkowe i studia podyplomowe. Warto więc zainwestować w użyteczną stronę internetową, która doskonale sprzeda Twoją ofertę użytkownikom.

 

Odpowiednie wyeksponowanie dużej liczby szkoleń nie jest rzeczą prostą. Na szczęście ICEportal 3 CMS Seminar jest do tego stworzony. Intuicyjny system nawigacji i przejrzysta struktura portalu sprawiają, że tak rozbudowana strona tworzy edukacyjną, elitarną platformę integrującą wykształconych, zorientowanych na sukces ludzi.

 

Zostań właścicielem popularnego serwisu szkoleniowego. Zobacz, jak wyglądają inne realizacje oparte o ICEportal 3 CMS Seminar i złóż zapytanie ofertowe. Tysiące kandydatów czeka na Twoją ofertę. Wyjdź im na przeciw i stwórz funkcjonalny serwis szkoleniowy.

 

Przykłady realizacji: System Szkolenia, Doskonalimy.pl

 

 

 

ICEportal3 CMS DraftICEportal 3 CMS Draft - portal rekrutacyjny

 

To system dostosowany do obsługi portali z ofertami praktyk i pracy. Oprócz podstawowych modułów zawiera: katalog ofert wraz z wyszukiwarką oraz rozbudowany i funkcjonalny formularz aplikacyjny.  Dane w nim wpisane wysyłane są automatycznie na podany adres e-mail, a w treści maila zamieszczone są wszystkie najważniejsze wiadomości dotyczące kandydata. Dodatkowym ułatwieniem jest opcja odpowiedzi, która automatycznie w pole adresata wpisuje e-mail aplikującej osoby.

 

ICEportal 3 CMS Draft znacznie skraca przebieg procesu rekrutacji, oszczędzając w ten sposób Twój cenny czas i pieniądze. Dzięki temu systemowi szybko i bezproblemowo odpowiesz na wybrane aplikacje i zdecydujesz się na idealnego kandydata.

 

ICEportal 3 CMS Draft może być z powodzeniem samodzielnym serwisem rekrutacyjnym, częścią serwisu firmowego odpowiedzialną za rekrutację lub podstawą akademickich biur karier. Jego elastyczność i niezawodność pozwala na szeroki wachlarz jego zastosowań.

 

Chcesz się przekonać, jak może przebiegać idealny wybór kandydata? Zamów u nas serwis oparty o ICEportal 3 CMS Draft i ciesz się szybką i bezproblemową rekrutacją. Zobacz, jak działają inne serwisy oparte o nasz system.

 

Przykłady realizacji: Napraktyki.pl; Delphi Centrum Techniczne Kraków

 

 

ICEportal3 CMS StoreICEportal 3 CMS Store - katalog produktów

 

To idealne rozwiązanie dla firm zajmujących się produkcją i sprzedażą specjalistycznych produktów. Oprócz funkcji zawartych w ICEportal 3 CMS Basic  system ten ma zaawansowany moduł prezentacji produktów wraz z wyszukiwarką,  generowany RSS z ostatnio dodanymi pozycjami, formularz zapytania o konkretny produkt, newsletter oraz system rejestracji użytkowników.

 

Jeżeli chcesz stworzyć przejrzysty, funkcjonalny i profesjonalny katalog swoich produktów, ale nie chcesz bawić się w sklep internetowy lub Twoja oferta się do tego nie nadaje, to jest to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Dzięki systemowi ICEportal 3 CMS Store zbudujesz rozbudowany i przejrzysty katalog produktów. Użytkownicy w jednym miejscu będą mieli zdjęcia, opis i najważniejsze informacje dotyczące poszukiwanych przez nich rzeczy. Dzięki temu dotrzesz z ofertą do szerokiego grona zainteresowanych użytkowników. Użyteczna i profesjonalnie wykonana strona zaprezentują Twoją firmę z jak najlepszej strony i zapewnią rzesze nowych, zadowolonych klientów. A Twoje zyski będą rosły.

 

Zobacz, jak działają firmy, których strona oparta jest o system ICEportal 3 CMS Store i złóż zapytanie ofertowe. To naprawdę się opłaca.

 

Przykłady realizacji: Greek Trade; Konwektor Galicja

 

 

 

ICEportal3 CMS FitICEportal 3 CMS Fit - rozbudowana wersja CMS

 

To opcja, która pozwala maksymalnie dostosować system do indywidualnych potrzeb Klienta. Spośród kilkudziesięciu dostępnych modułów każdy może wybrać sobie funkcjonalności najlepiej pasujące do profilu i potrzeb firmy, przeznaczenia strony oraz własnych upodobań.

 

Szeroki wachlarz dostępnych modułów pozwala na zbudowanie wielofunkcyjnej strony, która w każdej chwili może być edytowana. Taka elastyczność i niezawodność modułów sprawiają, że stworzona strona będzie efektowna i efektywna, stabilna, a przez maksymalne dopasowanie systemu nad wyraz użyteczna.

 

Skrój stronę na swoją miarę dzięki systemowi ICEportal 3 CMS Fit. Zobacz, jak takie strony mogą wyglądać, złóż zapytanie ofertowe i ciesz się idealnie dopasowanym serwisem.

 

Przykłady realizacji: OknoPlus; Arcadia Design

 

 

 

 

ICEportal 3 CMS Corporate - portal korporacyjny

 

To system przeznaczony dla dużych spółek i korporacji.ICEportal3 CMS Corporate Oprócz podstawowych funkcji dostępnych w systemie ICEportal 3 CMS Basic dochodzą tu rozbudowane aktualności, informacje dla inwestorów i prasy, katalog produktów, zaawansowane uprawnienia publikacji treści oraz możliwość komunikacji wewnątrz portalu.

 

Tak skontruowany system zarządzania treścią znacznie ułatwia i przyspiesza proces administracji portalu, oszczędzając przy tym mnóstwo czasu i pieniędzy. Dzięki temu pakietowi stworzysz wszechstronny i prestiżowy serwis ułatwiający administrację, zarządzanie i funkcjonowanie Twojej firmy. Przejrzysta struktura i profesjonalna grafika spodobają się użytkownikom, co zapewni duży ruch na stronie. Wybierając system ICEportal 3 CMS Corporate stworzysz użyteczny i niezawodny portal zarówno dla Twojej firmy, jak i potencjalnych klientów.

 

Zobacz, jak może funkcjonować strona oparta na systemie ICEportal 3 CMS Corporate i złóż zapytanie ofertowe, aby cieszyć się niezawodnym portalem korporacyjnym, który pomoże Twojej firmie się rozwinąć i zwiększyć zyski.

 

Przykład realizacji: Wiedza i kapitał dla rozwoju MSP; EEN Centrum Transferu Technologii PK

 

 

 

Napisz do nas, a pomożemy Ci dobrać odpowiednie narzędzie do jak najbardziej efektywnego zarządzania Twoją stroną - już teraz złóż zapytanie ofertowe!

Zamknij

Ten serwis internetowy wykorzystuje pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies m.in. do celów reklamowych i statystycznych. Mogą stosować je też współpracujące z nami firmy - m.in. reklamodawcy.

W przeglądarce internetowej, w której otwierasz nasz serwis możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Korzystając z tego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie i zapisywanie w pamięci urządzenia. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.